Loading...
chelated-zinc-farmavitta_solgar
0 përshtypje

CHelated Zinc * 100 Tab Solgar

Zink në formën e tij më të absorbueshme të kelatit, duke arritur kështu biodisponibilitetin më të lartë. Luan rol në metabolizmin normal të … Lexo më shumë
2 140 lekë njësi
Kodi: 033984008007
Zink në formën e tij më të absorbueshme të kelatit, duke arritur kështu biodisponibilitetin më të lartë. Luan rol në metabolizmin normal të makronutrientëve dhe karbohidrateve dhe në sintezën normale të proteinave. Esencial në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve te shendetshem me shkëlqim dhe rrezatues. Luan rol në pjellorinë dhe fertilitetin normal, ne mbajtjen normale të nivelit të testosteronit në gjak. Mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe kontribuon ne funksionimin normal te sistemit imunitar. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë, niseshte. Nuk përmban përbërës të misrit, majsë, grurit, sojës ose qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu