Loading...
glucosamin-farmavitta_solgar
0 përshtypje

GLUKOSAMINE/MSM COMPLEX * 60 TAB SOLGAR

Produkt me origjinë natyrore që përmban ekstrakte të xhinxherit dhe shelgut të bardhë, si edhe glukozaminë me origjinë bimore. Përmban mangan … Lexo më shumë
4 325 lekë njësi
Kodi: 033984013148
Produkt me origjinë natyrore që përmban ekstrakte të xhinxherit dhe shelgut të bardhë, si edhe glukozaminë me origjinë bimore. Përmban mangan dhe luan rol në formimin normal të indit lidhor dhe vitaminë C që kontribuon në prodhimin normal të kolagjenit për mirëfunksionimin e kockave dhe kartilagove. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit, sojës ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex 60tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu