Loading...
magnesium-farmavitta_solgar
0 përshtypje

MAGNESIUM CITRATE * 60 TAB SOLGAR

Magnezi është një nga mineralet më të rëndësishme në trupin tonë, i cili kontribuon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve, si edhe funks … Lexo më shumë
2 587 lekë njësi
Kodi: 033984017108
Magnezi është një nga mineralet më të rëndësishme në trupin tonë, i cili kontribuon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve, si edhe funksionimin normal muskular. Ndihmon në prodhimin normal të energjisë, reduktimin e lodhjes, funksionimin normal psikologjik dhe sistemit nervor. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit, sojës ose qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

Kuti x 60 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu