Loading...
neuro-nutrients-farmavitta_solgar
0 përshtypje

NEURO NUTRIENTE * 30 CAP SOLGAR

Neuronutrient është një shtesë ushqimore më një përmbajtje komplekse të bazuar në aminoacide, ekstrakt të standardizuar të gjethes ginkgo, … Lexo më shumë
3 400 lekë njësi
Kodi: 033984018457
Neuronutrient është një shtesë ushqimore më një përmbajtje komplekse të bazuar në aminoacide, ekstrakt të standardizuar të gjethes ginkgo, sojë, lecitin, vitaminat B dhe C. Vitaminat B1, B3, B6, B12, acidi folik dhe biotina kontribuojnë në funksionimin normal psikologjik, ndërsa vitamina B5 ndihmon në aftësitë mendore normale. Vitaminat B1, B2, B3, B6, B12 dhe biotina gjithashtu kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor. Vitaminat B2, B3, B6 dhe vitamina C kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes. Pluhuri I standardizuar i ekstraktit të ginkgos ndikon në mikroqarkullimin normal. I përshtatshëm për veganët dhe vegjetarianët. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit,qumështit ose gluten dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu