Loading...
omega-3-farmavitta_solgar
0 përshtypje

OMEGA 3 DOUBLE STRENGTH 1200 MG * 30 TAB SOLGAR

Koncentrat vaj peshku i purifikuar dhe standardizuar në dozën 1200 mg me një përqendrim dyfish të EPA ( 360mg) dhe DHA ( 240mg). Përfitohet me n … Lexo më shumë
2 713 lekë njësi
Kodi: 033984020504
Koncentrat vaj peshku i purifikuar dhe standardizuar në dozën 1200 mg me një përqendrim dyfish të EPA ( 360mg) dhe DHA ( 240mg). Përfitohet me një proces të veçantë të presimit ne të ftohtë dhe distilimit molekular, ndaj rezultati është vaj peshku më shkallën më të lartë të pastërtisë. Acidet yndyrore të pangopura EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës (një efekt i dobishëm arrihet me marrjen ditore prej 250 mg EPA dhe DHA). Forcojnë sistemin imunitar, forcojnë kockat dhe përmirësojnë shikimin. Formulë pa sheqer, kripë dhe niseshte. Nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit ose qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

Kuti x 30 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu