Loading...
fishoil-farmavitta_solgar
0 përshtypje

FISH OIL CONCENTRATE 1000MG *60 CAPS SOLGAR

Kapsula me vaj peshku të koncentruar, me një raport të mirë të EPA dhe DHA. Acidet yndyrore të pangopura EPA dhe DHA kontribuojnë në funksioni … Lexo më shumë
2 570 lekë njësi
Kodi: 033984017603
Kapsula me vaj peshku të koncentruar, me një raport të mirë të EPA dhe DHA. Acidet yndyrore të pangopura EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës (një efekt i dobishëm arrihet me marrjen ditore prej 250 mg EPA dhe DHA). Forcojne kockat dhe sistemin nervor, forcojne sistemin imunitar dhe permiresojne shikimin. Produkti përfitohet me një proces të veçantë të presimit ne të ftohtë dhe distilimit molekular, ndaj rezultati është vaj peshku më shkallën më të lartë të pastërtisë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artifcialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu