Loading...
selenium-farmavitta_solgar
0 përshtypje

SELENIUM 100MCG * 100 TAB SOLGAR

Produkti përmban mineralin e seleniumit në formën speciale të L-selenometioninës, e cila siguron përthithje të shpejtë dhe maksimale. Selenium … Lexo më shumë
2 228 lekë njësi
Kodi: 033984025516
Kategoria: Adult; Antioksidant;
Produkti përmban mineralin e seleniumit në formën speciale të L-selenometioninës, e cila siguron përthithje të shpejtë dhe maksimale. Seleniumi kontribuon në funksionimin normal të tiroides dhe sistemit imunitar, në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve, si edhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit, sojës ose qumështit dhe formulohet pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu