Loading...
skinnailsandhair-farmavitta_solgar
0 përshtypje

SKIN NAILS AND HAIR * 60 TAB SOLGAR

Një formulë unike, e ekuilibruar, komplekse që përmban aminoacide, pluhur të algave të kuqe, MSM, zink, bakër dhe vitaminë C. Vitamina C kontr … Lexo më shumë
2 410 lekë njësi
Kodi: 033984017351
Një formulë unike, e ekuilibruar, komplekse që përmban aminoacide, pluhur të algave të kuqe, MSM, zink, bakër dhe vitaminë C. Vitamina C kontribuon në prodhimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës. Zinku ndihmon në mirëmbajtjen normale të flokëve, lëkurës dhe thonjve. Bakri kontribuon në pigmentimin normal të flokëve dhe lëkurës. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer apo kripë. Produkti nuk përmban maja, grurë, soje, gluten ose përbërës të qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservuesve, aromave artificiale ose ngjyrave.
Markë:
Solgar

Specifikime

Kuti x 60 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu