Loading...
milkthistle-farmavitta_solgar
0 përshtypje

SOLGAR MILK THISTLE/SILIMARINE * 60TAB

Suplement ushqimor me ekstrakt të standardizuar të farave të gjembgomarit dhe pluhurit të bimës. Forcon dhe mbron funksionin e mëlçisë dhe kon … Lexo më shumë
4 325 lekë njësi
Kodi: 03398404140
Kategoria: Adult; Melcia;
Suplement ushqimor me ekstrakt të standardizuar të farave të gjembgomarit dhe pluhurit të bimës. Forcon dhe mbron funksionin e mëlçisë dhe kontribuon në rigjenerimin e qelizave të saj. I njohur qe ne lashtesi per vetite antioksiduese, anti-inflamatore dhe detoksifikuese. I përshtatshëm për veganë. Pa kripë dhe niseshte. Pa maja, grurë, sojë, gluten ose përbërës të qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve. Përdorimi: 1 kapsulë në ditë gjatë ushqimit.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex 60tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu