Loading...
thermogenic-complex-farmavitta_solgar
0 përshtypje

THERMOGENIC COMPLEX * 60 CAP SOLGAR

Shtese dietike me permbajtje kromi, kolinë, L-metionine, caj jeshil dhe piper te zi. Nxit metabolizmin e yndyrnave, proteinave, karbohidrateve dhe pe … Lexo më shumë
6 200 lekë njësi
Kodi: 033984512856
Shtese dietike me permbajtje kromi, kolinë, L-metionine, caj jeshil dhe piper te zi. Nxit metabolizmin e yndyrnave, proteinave, karbohidrateve dhe perkthimin e tyre ne energji per trupin. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, niseshte, natrium, maja, grurë, soje, gluten ose përbërës të qumështit. Pa konservues artificiale, aroma ose ngjyra. Perdorimi: 2 kapsula ne dite gjate ngrenies se ushqimit.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu