Loading...
img-20201226-wa0005
0 përshtypje

VITABIOTICS WELLWOMAN ORIGINAL X 30 CAP

Formuluar per ti dhene gruas nje mbeshtetje te pergjithshme. Formule gjitheperfshires qe permban nje game te gjere nutrientesh si dhe gjurme elemente … Lexo më shumë
1 560 lekë njësi
Kodi: 5021265222001
Formuluar per ti dhene gruas nje mbeshtetje te pergjithshme. Formule gjitheperfshires qe permban nje game te gjere nutrientesh si dhe gjurme elementesh si agulice dhe vaj luledielli.Kontribuon ne clirimin e energjise dhe reduktimin e lodhjes.Rregullon aktivitetin hormonal. Ndihmon ne formimin e hemoglobines dhe rruazave te kuqe te gjakut. Perforcon sistemin imunitar. Ruan mireqenien e lekures, flokeve dhe thonjve.
Markë:
Vitabiotics

Specifikime

Kuti x 30 caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu