Loading...
seven-farmavitta_solgar
0 përshtypje

SOLGAR 7 * 30 caps

Solgar “7” është një suplement ushqimor që përfaqëson gjeneratën e re të produkteve për funksionimin normal të kyceve. Vetëm një kapsul … Lexo më shumë
4 560 lekë njësi
Kodi: 033984504974
Solgar “7” është një suplement ushqimor që përfaqëson gjeneratën e re të produkteve për funksionimin normal të kyceve. Vetëm një kapsulë përmban 7 elementë bioaktivë( kolagjen, vitamin c, curcuma, boswellia, xhinxher, ekstrakte te specit dhe piperit te zi) të cilët përmes mekanizmave të shumëfishtë ndihmojne ne mirëmbajtjen e strukturës së nyjeve dhe funksionimin e tyre normal. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të misrit, grurit, majsë dhe qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu