Loading...
hy-bio-farmavitta_solgar
0 përshtypje

HY BIO * 50 TAB SOLGAR

Formulë sinergjike e vitaminës C dhe bioflavonoideve të citrusit në një raport ideal, si edhe pluhurit të shegës dhe rutinës. Vitamina C kontr … Lexo më shumë
2 070 lekë njësi
Kodi: 033984014206
Formulë sinergjike e vitaminës C dhe bioflavonoideve të citrusit në një raport ideal, si edhe pluhurit të shegës dhe rutinës. Vitamina C kontribuon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të enëve të gjakut. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të majasë, grurit, sojës ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishe x50tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu