Loading...
natures_aid_kidz_immune_support_150ml_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_5023652390157
5 5 1 Product
1 përshtypje

Natures Aid Kidz Immune Support 150ml

Shtese ushqimore per femije mbi 6 vjec, ne forme shurupi me nje përzierje të ekstraktit të frutit te shtogut së bashku me Vitaminat C, D3 dhe Zink … Lexo më shumë
1 400 lekë njësi
Kodi: 5023652390157
Shtese ushqimore per femije mbi 6 vjec, ne forme shurupi me nje përzierje të ekstraktit të frutit te shtogut së bashku me Vitaminat C, D3 dhe Zink. Me rol te rendesishem në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitamina C është një vitaminë thelbësore që gjithashtu kontribuon në një ulje të lodhjes. Me shije rrushi. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, produkte qumështi, laktozë, gluten, grurë, maja, arra, kripë, soje, niseshte dhe sheqer. Dozimi dhe përdorimi: Fëmijët nga 6-12 vjeç: 1 lugë çaji (5 ml) në ditë. Mund të përzihet me ujë, lëng ose ushqim. Tundeni shishen plotësisht para përdorimit.Pasi të hapet mbajeni në frigorifer dhe përdoreni brenda 4 muajve.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

150ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:33
Super e kenaqur ,kam 2 muaj qe ja perdor vajzes,shije te kendeshme dhe asnje viroze :)
Ky person ka blerë këtë artikull.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu