Loading...
natures_aid_glucosamine_msm__chondroitin_90_tab_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_5023652202092
5 5 1 Product
1 përshtypje

NATURES AID GLUCOSAMINE MSM & CHONDROITIN 90 TAB

Shtese ushqimore e pasur me 500mg Glucosamine Sulphate 2KCl, 500mg MSM, 100mg Chondroitin Sulphate dhe Vitamine C e cila kontribuon në formimin norma … Lexo më shumë
2 000 lekë njësi
Kodi: 5023652202092
Shtese ushqimore e pasur me 500mg Glucosamine Sulphate 2KCl, 500mg MSM, 100mg Chondroitin Sulphate dhe Vitamine C e cila kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, produkte qumështi, laktozë, gluten, grurë, maja, arra, kripë, soje, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: Merrni 1 deri ne 3 tableta në ditë me ushqim.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

shishex90tb
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-21 %+0000:17
Rezultate te kënaqshme , kam pas dhimbje gjunjësh per kohe te gjatë , glucosamina& MSM ma lehtesoi këte siklet , jua sugjeroj te gjitha moshave
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu