Loading...
folacin-farmavitta_solgar
0 përshtypje

FOLACIN 400 MG * 100 TAB SOLGAR

Acidi folik, me origjinë natyrore, luan rol në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatëzanisë, në sintezën normale të aminoacideve, në funks … Lexo më shumë
860 lekë njësi
Kodi: 033984010802
Acidi folik, me origjinë natyrore, luan rol në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatëzanisë, në sintezën normale të aminoacideve, në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në zvogëlimin e lodhjes. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të misrit, majasë, grurit ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu