Loading...
gentleiron-farmavitta_solgar
0 përshtypje

SOLGAR GENTLE IRON 20MG *90CAP

Integrator ushqimor me hekur, për të rritur. Një formë unike e hekurit të keluar në formën bisglycinate, i formuluar për të patur përthithje … Lexo më shumë
2 336 lekë njësi
Kodi: 033984012493
Integrator ushqimor me hekur, për të rritur. Një formë unike e hekurit të keluar në formën bisglycinate, i formuluar për të patur përthithjen maksimale pa krijuar probleme me tretjen apo konstipacion. Hekuri kontribuon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes, prodhimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës, transportin normal të oksigjenit në trup, funksionin konjitiv normal dhe funksionimin normal të sistemit imunitar. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës misri, maja, grurë, soje ose përbërsve të qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservuesve, aromave artificiale ose ngjyrave.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex90caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu