Loading...
botanical-farmavitta_solgar
4 5 1 Product
1 përshtypje

BOTANICAL FEMALE COMPLEX * 30 CAP SOLGAR

Kombinim sinergjik i ekstrakteve bimore natyrale dhe të papërpunuara, me rol në uljen e shqetësimeve të menopauzës. Ekstraktet e farave te rrush … Lexo më shumë
5 580 lekë njësi
Kodi: 033984512863
Kategoria: Menopauza;
Kombinim sinergjik i ekstrakteve bimore natyrale dhe të papërpunuara, me rol në uljen e shqetësimeve të menopauzës. Ekstraktet e farave te rrushit, sherebeles, brokolit, farave te linit, perfshire terfilin e kuq dhe humulus lupulus pakësojne afshet dhe djersitjen. I përshtatshëm për veganë. Nuk përmban gluten, maja, grurë, sojë ose përbërës të qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve. Përdorimi: Si një shtesë ushqimore për të rriturit, një kapsulë vegjetale çdo ditë, mundësisht në kohën e ngrënies ose sipas këshillës së mjekut.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
5 1 4
%V-07-22 %+0000:24
Ja vlen te shpenzosh per kete produkt!Fantastik!
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu