Loading...
multi-nutrient-farmavitta_solgar
0 përshtypje

EARTH SOURCE MULTI NUTRIENTE * 60 TAB SOLGAR

Formula më komplekse multivitaminike me mbi 50 përbërës aktivë, vitamina, minerale, antioksidantë, fitonutrient (alga, rrënjë xhexhëfili, plu … Lexo më shumë
4 817 lekë njësi
Kodi: 033984004221
Formula më komplekse multivitaminike me mbi 50 përbërës aktivë, vitamina, minerale, antioksidantë, fitonutrient (alga, rrënjë xhexhëfili, pluhur hudhre, pluhur piperi, tërshërë, pektine, enzima bimore dhe acide yndyrore të pangopua). Vitaminat B-compleks si dhe mineralet zink, selenium, hekuri dhe vitaminat D, C, A, kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Përbërësit si vitamina B2, B3, B6, B12, acidi folik, magnezi, vitamina C dhe hekuri ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes. Zinku kontribuon në mbajtjen e metabolizmit acido-bazik. Formula Multi-Nutrient përmban gjithashtu pluhur të xhinsengut Siberian (Eleutherococcus senticosus), i cili kontribuon në funksionin normal konjitiv. I përshtatshëm për veganët. Produkti nuk përmban maja, laktoze, konservantë, aromatizues ose ngjyrues.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex 60tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu